#38 -/-/17-36: [After virtue]

Něco se stalo, máme jen nepřímé důkazy, o tom, co to bylo. Jakákoliv skutečnost, která vytvořila stopu, je neznámá. Stopy jsou závislé na tom, aby je někdo další četl a naopak. Stopy jsou charakterizovány vlastní latencí, proto je jejich čtení zpočátku nejisté. Stopy jsou častokrát velice krátké, proto v sobě ukrývají klíč k hlubší realitě.  Kdybyste tušili, jaké špatné věci se staly. Každé potěšení z násilí má násilné cíle.

Snímek obrazovky 2017-10-07 v 10.20.13

Idealizovaná prezentace procesu digitální rekonstrukce. Pojem jenž se uplatňuje v rozporu s povinností, kterou uplatňuje zákon. A(lfred) E(lton) van Vogt vytvořil pojem nexialismus, vycházejíc z toho, že slovo [nexus] znamená spojení. Rekonstrukce životaschopného postoje vyžaduje ještě další předpoklady. Geotraumatickou evakuaci hlasu → [Geotraumatic evacuation of the voice] a matematickou tyranii polis – πόλις.

Snímek obrazovky 2017-08-19 v 19.21.15

Automatizace je systém řízení, který je závislý na standardech. Začnete-li pečlivě ohledávat oblast kolem lokte, je dost možné, že vás budou jednotlivé části těla navigovat dál, až se dostanete ke kolenu. [Autokatalytická inteligence].

Model: Otevřen pro všechny druhy kanálů. Model lze libovolně manipulovat – model umožňuje systematickou variaci jednotlivých parametrů původního nastavení. Je velice obtížné popsat rozmanitosti modelů. Modely umožňují testování případů, které se v přírodě nevyskytují.

Snímek obrazovky 2017-10-07 v 10.17.04

Modelování: Zahrnuje změnu významu, zvláště pokud jsou modely virtuální.

“[O]ur approach is to exploit motion to illuminate morphology in extant forms so that morphology can help to illuminate motion in extinct ones.”

[After virtue]

Snímek obrazovky 2017-10-06 v 18.17.41

Snímek obrazovky 2017-10-06 v 18.17.49.png

[Question without answers]

 

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s